Nasze studio

Nasze studio powstało dla ludzi. Zwykłych. Potrzebujących poćwiczyć, wzmocnić się, zredukować napięcie, poznać ciekawe osoby. Praktyka pilates to nie tylko wysiłek przy ćwiczeniach. Można by wiele pisać o różnych aspektach życia w których pomaga. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pozna siebie na nowo i spojrzy na swoje ciało i umysł z troszkę innej perspektywy.
Przez lata własnej praktyki i obserwacji zmian, jakie pilates wprowadza w życie naszych podopiecznych, zauważyliśmy, że człowieka nie można rozpatrywać w wielu płaszczyznach. I choć jest złożoną postacią i na jego dobrą kondycję wpływa wiele czynników to w danym momencie jest po prostu sobą. Jego uczucia, myśli o samym sobie, poglądy, kondycja fizyczna ale i duchowe poczucie szczęścia tak samo wpływają na to jak w danym momencie wygląda jego życie i jak postrzega świat.
Joseph Pilates napisał w swojej książce, która z reszta nazywa się „Powrót do życia”, że prawdziwa równowaga jest wtedy gdy ciało i umysł są równomiernie rozwinięte. Kultywując jego pracę zwróciliśmy się w stronę klasycznego pilatesu. I nie chodzi tylko o praktykę na maszynach. Ważne, jakie to są maszyny. Klasyczne sprzęty do pilatesu zostały stworzone w konkretnym celu, do pracy nad konkretnymi problemami. Ich niezmieniona forma jest ważna. Toporna, ascetyczna konstrukcja sprzętu i rutynowa ukierunkowana praktyka pomagają „wykuć” silne, elastyczne ciało i skupiony, zrównoważony umysł.
Dlatego my ćwiczymy na klasycznych maszynach zbudowanych według projektu Joepha Pilatesa.

Jeżeli chcesz:
– poprawić i wysmuklić sylwetkę
– wrócić do formy po przerwie
– wzmocnić i uelastycznić ciało
– poczuć jak to jest żyć bez bólu i kontuzji
– albo po prostu spróbować czegoś nowego
zapraszamy na wspólne zajęcia !!